Top

Gov ve Edu backlink bulma

Celilcan / Gov ve Edu backlink bulma
Anonymous asked 3 sene ago

Okuduğum yazılarda siteme .gov ve .edu sitelerden backlink alırsam arama motorlarında çok iyi başarı elde edeceğim söyleniyor. Bu yüzden sizlere sorum şu olacak gov ve edu uzantılı backlink listesi bulabilir miyim ? veya bu kaliteli backlink kaynaklarını hangi yollarla araştırabilirim.
Teşekkürler.

1 Answers
celilcan Staff answered 3 sene ago

Okuduklarınız kısmen doğrudur. Yani gov ( devlet kurumları ) ve Edu ( üniversite ) uzantılı siteler doğru şekilde kullanıldığında seo başarısı açısından olumlu sonuçlar verebilir.
Ancak bu her alınan gov.tr yada edu.tr uzantılı backlinkten mükemmel sonuç alacağınız anlamına gelmez. Bu konuda daha detaylı bilgi için blogumuzda yer alan makaleleri okumanızı öneririz.
Peki asıl sorunuz olan bu backlinkleri nasıl bulacağınız ile ilgili cevabımız aşağıda yer almaktadır.

Gov ve Edu backlink bulma
Belirttiğimiz goolge arama parametrelerini kullanarak wordpress sistemini kullanan üniversite siteleri yada devlet kurumlarından kaliteli backlink kaynağı bulabilirsiniz. Nofollow yorumlarda doğru şekilde alındığında sitenize katkı sağlayacaktır. Bunu da göz ardı etmemelisiniz.
Toplu listeler yayınlamayı uygun bulmuyoruz bu nedenle liste şeklinde bir backlink kaynağı sunmadık. Çünkü bu şekilde listeler sonrası siteler çöplüğe dönmektedir.

site:.edu.tr inurl:blog
site:.edu.tr "keyword" "blog"
site:.edu.tr "keyword" "yorum yaz"
site:.gov.tr inurl:blog
site:.gov.tr "keyword" "blog"
inrul: .gov.tr ”cevap yaz”
site:.gov.tr "keyword" "yorum yaz"
site:.edu web tasarım Bu şekilde aratarak sektörünüz ile ilgili içerik sunan üniversite sitelerini bulabilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
6 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 2,50.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...