Top

Ücretsiz psd siteleri

Celilcan / Grafik  / Ücretsiz psd siteleri
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
9 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 4,11.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Ücretsiz psd siteleri

Ücretsiz photoshop dosyası ve hazır psd örnekleri yayınlayan siteler ilham teşkil etmesi açısından grafik işine yeni başlayanlar ve profesyonellerin çok işine yarayan kaynaklardır.

İnternet üzerinde binlerce hazır şablon siteleri var ancak buralarda PS dersleri verilirken sadece nasıl yapılacağı anlatılıyor , psd olarak genelde ücretli olarak kullanıcılara veriliyor.

Hazır ve ücretsiz psd örnekleri :

365PSD

Bu site her gün yeni bir tane ücretsiz photoshop şablonlarını bizlere sunuyor. Tasarımlar ise basit tasarımlar değil , gerçekten güzel ve emek verilmiş örnekler bulunmaktadır.

Buton, banner , takvim , infografik gibi onlarca başlık altında bulunan örneklerinden tutun çok değişik ve orjinal psd dosyaları bulunmaktadır.

http://365psd.com/

PsdDreams

Almanya kökenli bu sitede kullanıcılar kendi yaptıkları şablonları paylaşıyorlar. Çok geniş bir arşive sahip site mutlaka sık kullandığınız sayfalar arasında bulunmalı diyoruz.

http://psd-dreams.de/

Freepik

Freepik gerçekten çok geniş bir photoshop için hazır tema arşivi sitesi. Birbirinden güzel grafikleri ve çalışmaları ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip düzenleyebilirsiniz.

http://www.freepik.com/free-psd

Free Psd Files

Benim sıkça kullanıyor olduğum hazır psd arşivi sunan sitelerden bir tanesi. Oldukça özgün tasarımlar mevcut. Üstelik hepsi ücretsizdir.

http://freepsdfiles.net/

Psd Box

Psd box hem photoshop eğitim içeriği olan hem de ücretsiz temalar bulunmaktadır. Özellikle kaliteli grafik dosyalarını nasıl oluşturabileceğiniz hakkında detaylı bilgiler içeren tutorial sayfalarını tavsiye ederiz.

http://www.psdbox.com/

2015 Güncelleme : 

http://pixabay.com sitesi ücretsiz bir stockphoto ( fotoğraf bankası ) sitesidir. Creative Commons ( Kamu Malı )  onbinlerce fotoğraf bulundurmaktadır.

 

 

1 Comment
  • yasin
    12 Temmuz 2016 at 23:35

    yararlı bi paylaşım psd indirmek için site arama sorununa yardımcı oldu.

Yorum yaz