Seo her zaman belirttiğimiz gibi arama motoru optimizasyonu yaparak arama motorlarında üst sıralara ve ilk sayfaya gelmek için yapılan tüm çalışmalara denir. Başkentte faaliyet gösteren şirket, kamu kurumu ve kişiler Ankara seo firmaları arasından bizi seçebilirler. Yüzlerce başarılı referansımız arasında sizleri de görmekten memnuniyet duyarız.

Sadece reklam seçeneğini kullanarak marka bilincini artırmak internet siteleri için genellikle aşırı masraflara neden olmaktadır. Ancak organik seo ile birlikte reklam seçeneğini bir arada kullanırsanız daha ekonomik fiyatlara daha uzun süre reklamınızı yapma şansınız olmaktadır. Özellikle yerel seo denilen bölgesel aramalarda üst sıralarda çıkmak bir çok firma için yeterli gelmektedir. Hizmet firmaları bulunduğu bölgeye hizmet verdiklerinden faaliyet gösterdikleri ilde arama sonuçlarında çıkmaları yeterli olabiliyor. Ankara ‘da faaliyet gösteren bir eğitim kursu firmasının Van ‘daki sonuçlarda çıkmasının çokta bir mantığı yoktur. Burada söylemek istediğimiz şudur. Daha ekonomik şeklinde bölgesel arama sonuçlarında çıkarak daha fazla müşteri dönüşü sağlamak mümkündür.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak bir bilgiyi daha paylaşmak isteriz. Bu da arama sonuçlarında ilk üç sitenin trafiğin büyük bir kısmını aldığıdır. Yani bir kelime yazarak aratan kişilerin büyük bir kısmı ilk üç site haricindeki web sayfalarını daha az dolaşıyor.

Bu da google gibi arama motorlarında ilk sayfaya ve hatta ilk üç sıraya yükselmenin öneminin ne kadar önemli olduğunu anlatmaya yetiyor.

Ankara seo uzmanı

Dijital pazarlama gün geçtikçe çok hızlı bir şeklide gelişmektedir. Bu bakımdan sürekli olarak google algoritmalarına hakim olan bir firma ile çalışılması en doğru karar olacaktır. Zira arama motoru sektörünün çok büyük bir kısmı google tekelinde dönmektedir. Bundan dolayı verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibi maddeler halinde anlatılabilir.

  1. Google ve Yandex için ilk sayfa çalışması
  2. Yerel işletmeler ile ilgili seo çalışmaları ( google benim işletmem, haritalar vs )
  3. Anahtar kelimelerde yükselme sağlanması
  4. Aylık bazda seo danışmanlığı hizmeti ile belirlenen süreçte google ‘da başarı yükseltme
  5. Google algoritma cezalarından kurtarma ve danışmanlık servisi
  6. Ankara ve ilçeleri ile çevre bölgeler için yerel seo hizmeti çalışması
  7. Marka bilinirliği artırma ve PR çalışması ile daha fazla insana ulaşma
  8. Facebook, İnstagram, Google reklam danışmanlığı
  9. Sosyal medya yönetimi ile daha çok müşteriye ulaştırma
  10. İtibar yönetimi hizmetimiz ile hakkınızda çıkan olumsuz ve yalan haberlere dur diyebilirsiniz.

Ankara seo fiyatları

Seo fiyatları belirleme konusu sektöre , iş yoğunluğu ve rekabet durumuna göre değişmektedir. Eğer seo uzmanı ile aylık hizmet kapsamında çalışacaksanız ücret aşağı yukarı ortalama sektörler için aynı olacaktır. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için telefonda görüşme sonrası alınan bilgiler ile daha doğru bir teklif sunma imkanı oluşmaktadır.

Google Seo çalışması kapsamında Ankara’nın yeri !

Seo danışmanlığı firması hizmeti kapsamında verdiğimiz Ankara merkezi ile Kahramankazan, Kızılcahamam gibi bütün ilçeleri dahildir. Merkezde ticari çalışmaların ve ofislerin en çok olduğu yer Kızılay başta olmak üzere Çankaya, İvedik Organize Sanayii, Şaşmaz Sanayi, Ostim ve Organize Sanayi bölgelerini saymak mümkündür.

Aşağıda bazı anahtar kelimeleri ve bölgesel sonuçlarda aylık aranma hacimleri yer alıyor. Buradaki aranma hacmi kelimesi Ankara ve ilçelerinde o kelimenin aylık olarak kaç kez arandığını gösteriyor.

Yerel arama sonuçlarında sık yapılan aramalar

 Anahtar kelime Yerel aranma hacmi
 ankara diş doktoru 18100
 ankara göz hastanesi 3600
 ankara en iyi avukat 9900
 ankara özel hastaneler 12100
Lütfen yazıyı oylayın !
[Toplam: 33 Ortalama: 4]