2018 yılı Haziran ayı içinde gerçekleştirilecek olan Türkiye genel seçimlerinin heyecanı şimdiden başladı. Yerel yönetimlerin her partiden ( AKP, CHP, MHP, Saadet Partisi, İyi Parti, BBP ) aday adayları kısmende adaylar belirleniyor.

Günümüzde en küçük yerel yönetimlerin bile internet üzerinden takip edildiği düşünülürse bir başkan adayının , siyasetçinin kişisel internet sitesi olmaması kesinlikle düşünülemez.

Adaylar için site tasarımı

Biz’de milletvekili aday adayları ve  belediye başkan adayları için internet sitesi tasarım kampanyasını başlattık. Bu kampanyamızdan faydalanmak isteyen belediye başkan ve milletvekili adaylarının bize telefonla ulaşmaları yeterlidir. Binlerce lira harcayıp , uzun zamanlar süren web sitesi tasarımını biz hem zamandan kazanarak hemde ekonomik hale getirip siz adaylarımızın beğenisine sunuyoruz.

Belediye Başkanı ve Milletvekili adayları için web sitesi kampanyamızı Domain Tescili – Hosting – Mail Hizmeti – Web sitesi tasarımı ve Seo olarak her şey dahil olmak üzere sadece 2500 TL olarak belirledik.

Üstelik var gücümüz ile çalışıp web sitenizi sadece 5 günde size teslim ederek seçim yarışında geride kalmamanız için her şeyi yapıyoruz. Eğer sosyal medyada da adınızı duyurmak isterseniz tüm sosyal medya mecralarında kullanıcı adlarının açılması  tasarımının yapılması işlem ücreti olarak 2500 TL olarak sizlere sunuyoruz.

Yerel seçimlerde halkın sizi tanıması ve pozitif imaj uyandırmak için hem internet siteniz hemde sosyal medyadan yapacağımız çalışmalar ile seçim yarışına bir adım önde başlayacaksınız. Üstelik teknolojiyi iyi kullanan bir siyasetçinin halk gözündeki itibarının artacağı da kaçınılmaz bir gerçektir.

2018 genel seçimleri yaklaşırken örnek olarak İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Gaziantep, Avcılar, Erzurum, Trabzon, Rize, Mersin, Fethiye gibi tüm il ve ilçelerimizin adayları  bu internet sitesi tasarımı kampanyamızı sakın kaçırmayın. Ayrıca bu kampanyadan milletvekili adayı olmayı düşünen ziyaretçilerimiz de faydalanabilir. Genel olarak verdiğimiz hizmetler

  • İnternet sitesi
  • Tanıtım videosu
  • Sosyal Medya Çalışması
  • İnternet Reklamları
  • Sadece istenilen ildeki belli bir hedef kitleye Sosyal Medya Reklamı
  • Toplu SMS
  • Billboard ve diğer grafik reklam seçenekleri
  • Araç giydirme, bina giydirme

Tüm partilerin sayın belediye başkan ve milletvekili adaylarına saygılarımızla.

Not : Bu kampanya tüm yerel ve genel seçimlerde geçerlidir.