Anonymous asked 3 sene ago

Merhabalar sevgili Celilcan ;

Google web yöneticisi araçlarından manuel işlemler bölümünde tam spam cezası almış bir sitem bulunmaktadır . Google webmaster araçları üzerinden yaptığım yeniden değerlendirme isteklerine hiç bir şekilde cevap verilmiyor. Artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

Bu yüzden siteme gelen manuel spam cezasını kaldırma işinden ümidimi kesme noktasına geldim. Sitemdeki her şey özgün olmasına rağmen kopya içerikten ceza aldım.

Ben şimdi ne yapmalıyım ? Yeni bir domain satın alsam ve tam spam yemiş sitenin resimlerini, yazılarını ve temasını kullansam yeni aldığım sitede tam spam cezası mı yer.

Yani tam spam yiyen bir sitenin her şeyinin a dan z ye spam olaram mı işaretliyor  Google ? Bu çok saçma bence ama Google dan her şey bekler hale geldim artık. Son olarak ceza almış sitemdeki içerikleri yeni sitede de kullansam tam spam cezası yer miyim.

Özetle öğrenmek istediğim google tarafından siteme uygulanan bu manuel işlemi nasıl kaldıracağım ? Sitemde ne gibi değişiklikler yapmam gerekiyor ? Teşekkürler.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...