Seo raporlama servisimizden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurarak bize göndermeniz yeterlidir. En kısa süre içerisinde siteniz yüzlerce seo kriteri kullanılarak analiz edildikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Arama motorlarındaki sıralamanız, yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olur. Ne kadar üst sırada çıkarsanız o kadar fazla marka bilinirlik düzeyiniz artar ve daha fazla tanınırsınız. Bu da doğal olarak müşteri sayınız ile satışlarınıza yansır.

Sizlere ücretsiz seo raporu hizmeti vermemizin sebebi hem bir tanışmaya vesile olmak hem de siteniz için bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olmaktır.

Özellikle

  • Arama sonuçlarında yaşadığınız sıralama kayıpları
  • Ani trafik düşüşleri
  • Ceza aldığınızı düşündüren bazı sinyaller

Google sandbox , penaltı , deindexed , -900, info silinmesi gibi isimlerle isimlendirilen ancak google tarafından bu isimlendirilen hiçbiri kabul edilmeyen cezalardan birini almış olabilirsiniz. Size en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için lütfen sitenizin bütün bilgilerini ve yaşadıklarınızı etraflıca anlatınız.

Rapor sonrasında sitenizin genel arama motoru optimizasyon sorunları hakkında bilgi almış ve yükselememe sebepleriniz hakkında fikir sahibi olmuş olacaksınız.

Ücretli ve detaylı rapor hazırlatmak isteyenler lütfen mesaj kısmında özel olarak belirtmeleri yeterlidir.

[contact-form-7 id=”37676″ title=”İletişim formu 1″]

Lütfen yazıyı oylayın !
[Toplam: 2 Ortalama: 5]