Kurumsal web tasarım denildiğinde firmaların internet sitesi, logo ve diğer görsel materyallerinin yapılması düşüncesi akla gelir. Zira internet sitesine ihtiyaç duyanların başında kurumsallaşmış firmalar gelir. Kurumsallığın temel bir göstergesi olan internet sitesi tasarımı kurumsal kimliğin oluşmasında büyük bir etkendir. Bu materyallerin firmanızı bir çırpıda yansıtması ve akılda kalıcı olması son derece önemlidir.

Bu nedenle hedef kitlenizde marka bilinirlik ve tanıtımının kaliteli bir şekilde yansıtılmasını istemek en doğal hakkınızdır. İnternet siteniz , logo, kartvizit ve diğer argümanlarınızın belirli bir konsept halinde düzenlenmiş olması firmanızın ciddiyetini gösteren unsurlardandır. Bu durumda site tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken ana unsur konsept bütünlüğüdür.

Logo tasarımınız farklı renkler ve konseptte, web siteniz çok daha farklı olması gibi durumlarda müşteriye verilen güven ve marka bilinirliğinin artırılması adına negatif bir durumdur.

Bu hizmetler özen ister işinizi ehil ellere teslim edin. Bize iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz

Web tasarım ; Müşteri kitlesine yönelik, firmanızın en büyük reklam seçeneklerinden biridir. Günümüzde internet ve televizyon arasında yapılan araştırmalarda İnternet’in televizyondan çok daha etkin bir iletişim aracı olduğu açıkça tespit edilmiştir.

Günümüzde hala internet sitesi olmayan firmalar için söyleyebileceğimiz tek şey : güneşe gözlerini kapatmış olduklarıdır. 21 yüzyılda böyle bir zorunluluktan kaçmak , o firmaya kurumsal açıdan sadece zarar verecektir.

Web tasarım ile kendinizi tanıtın !

Kurumsal düzeyde işletmeler için sosyal medyanın gücü çok önemlidir. Bu nedenle kurumsal sitelerde dijital pazarlama ve reklam çalışması için Facebook, Twitter, Google+, Linkedin ve Pinterest kurumsal hesaplarınızı açmalı ve etkin olarak kullanmalısınız.

İşte bu nedenle sosyal medya ile site bilinirliği arasındaki ilişki günümüzde çok daha üzerinde durulması gereken bir konudur. Artık büyük firmaları bırakın küçük ölçekli firmaların bile internet sitesinin olmaması çok büyük bir dezavantajdır. İnternet teknolojileri artık kurumların göz ardı edemeyeceği hızla yayılmaktadır.

Tasarım sevgi ve tecrübe ile birleşince ortaya mükemmel sonuçlar çıkabilir

Neden web sitesi yaptırmalısınız ?

Globalleşen günümüz dünyasında çok ufak dediğimiz talepler bile internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Böyle bir dünyada bir internet sitem olmasa da olur gibi bir düşünce içinde olmak güneşe gözlerini kapamakla karanlık olduğunun düşünülmesinden farksızdır.

Eğer sizde firmanıza, kurumunuza yada şahsınıza internet sitesi yaptırmak istiyorsanız bize iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığı ile ulaşırsanız size uygun seçeneklerimizi anlatmaktan memnun oluruz.

Tasarım yaptırırken dikkat etmeniz gerekenler :

 • Tasarım özgün bir görünüme sahip olmalıdır.
 • Olabildiğince özgün yazılım tercih etmelisiniz
 • Arama motoru uyumlu olmalıdır.
 • İçerikleriniz popüler olabilecek şekilde yazılmalıdır. Facebook, Twitter gibi sosyal sitelerde paylaşılmalıdır.
 • Güncel kodlama dilleri kullanılarak oluşturulmalıdır. ( Xhtml, Html5, Css3)
 • Her yönüyle kullanıcı dostu olmalıdır.
 • Çalışacağınız firmanın referansları sağlam olmalıdır.
 • İnternet sitesi için ayırdığınız bütçe genel ortalamaya uygun olmalıdır. Bu bütçe ne çok düşük olmalı, ne de çok yüksek olmalıdır.
 • Renk ve diğer konseptler bakımından güncelliği yakalamış bir görünümü olmalıdır.
 • Son zamanlarda arama motorları tarafından değer verilen zengin snippetler sitede kullanılmalıdır.
 • Yeni google algoritmaları göz önüne alınarak hazırlanmalıdır.
 • Doğrulanmış kodlarla yazılan siteler daha başarılı olurlar.

Web sayfası olması size neler kazandırır ?

 1. Firmanızın prestiji artar
 2. Müşterilerin size kolayca ulaşması imkanı doğar
 3. Ekonomik bilgilendirme ve geri dönüş imkanı doğar
 4. Ekonomik pazarlama yöntemleri sunar
 5. Farklı ülkelere hitap etme şansınız artar
 6. Düşük maliyetle tanıtım imkanı sunar

Web sitesinin tasarımı nasıl olmalıdır ?

 • Arama motorlarına uyumlu olmalı
 • Kullanıcı dostu olmalı
 • İnteraktif formlar barındırmalı
 • Sosyal medya ile desteklenmiş olmalı
 • Mobil iletişim araçları tarafından rahatlıkla ziyaret edilebilmeli yani siteniz mobil uyumlu olmalı. İnternetteki trafiğin %60 ‘a yakını mobil aygıtlar tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Bütün tarayıcı ve çözünürlüklerde rahatlıkla çalışmalı
 • Görünüm ve içeriğiniz özgün olmalı
 • Kurumsal kimliğiniz ile uyumlu olmalı,
 • Özgün olmalı
 • Mümkünse AMP gibi güncel teknolojileri desteklemeli
 • Kodlaması yapılırken en güncel kodlama dilleriyle yazılmalı

İnternet sayfası yaptırmak isteyenlere dikkat edilmesi gereken ipuçları ?

İster flash animasyonlu, ister statik, isterseniz gelişmiş , isterseniz yönetim panelli , isterseniz tümünü bir arada barındıran sistemlerinden birini seçebilirsiniz. Ancak bizim tavsiyemiz özellikle  arama motoru optimizasyonunun çok önemli olduğu bu zaman diliminde flash ile web tasarımı yaptırmamanızdır. Çünkü flash’ın içeriğini arama motorları okuyamaz bu nedenle de seo sıralamasında geride kalırlar.

İnternet paketlerimizi incelediniz mi . HTML paket, yönetim panelli paket, paketlerimizden birisi mutlaka size uyar.

Seo siteniz için olmazsa olmazlardandır. Seo yapılmamış bir internet sitesini harika bir görünüme sahip olsa bile dağın başına yapılmış bir villaya benzetebiliriz. Bunun yerine merkezi yerde ufak bir daire size çok daha kar sağlayabilir.

İşte arama motorlarında bulunamayan bir çalışmada ne kadar güzel olursa olsun size ekonomik olarak fayda sağlamayacaktır. Arama motorlarında kolay bulunabilir, güzel bir çalışma için bizi tercih etmenizi isteriz. Teklif ve fiyat almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.