Dijital dünyanın temelini oluşturan web siteleri, mobil uygulamar ve sosyal medya platformlarıdır. Tüm bu platformların kalitesini belirleyen unsur ise içeriğidir. Özgün içerik üretimi denince akla gelen makale yazımı, artık görseller, videolar ve gif gibi hareketli görseller ile zenginleşti. Dijital kanallarından müşterilerine doğru bir şekilde ulaşmak isteyen herkes kaliteli, özgün makale satın almak, kullanıcı deneyimini zenginleştiren içerikler üretmek peşinde.

İçerik nedir ?

İçerik; herhangi bir konuda düşünce ve fikirlerin görsel ve/veya yazılı olarak ifade edilmesi için bir araya getirilmesidir.

Profesyonel içerik üretimi ise; hedef kitleyi etkilemek, onlarla iletişim kurmak ve iletişimde kalmak devamında da kar edilebilir müşteri potansiyeli yaratmak için oluşturulan yazılı, görsel ifade yöntemleridir.

İçerik hizmetini dışarıdan almak mantıklı mı ?

İçerik üretimi, hangi konuda olursa olsun uzmanlık gerektiren bir konudur. Müşteriler ve potansiyel müşteriler ile doğru iletişimi kurmak için, görsel işitsel ve duygusal anlamda doyurucu içerikler ancak bu konuda tecrübeli, profesyonel içerik üreticileri tarafından hazırlanabilir.

Makale yazarlarımız ve uzmanlık alanları

 • Kadın, moda, sağlık, estetik, güzellik
 • Teknoloji,  sosyal medya, dijital dünya
 • Ekonomi, gündem
 • Ev Dekorasyonu, kendin yap fikirleri, hobi
 • Sağlık
 • Kurumsal iletişim

Google’ın gözüne girebilmek, rakipleri geride bırakarak google arama sonuçlarında ilk sıraları alabilmek için düzenli ve güncel içerik üretimi yapmak gerektiğini artık hepimiz biliyoruz. İçeriklerin kullanıcılar tarafından oluşturulduğu içerik siteleri dışında tüm sitelere özel içerikler üretmek gerekiyor. Sistemli ve profesyonel bir şekilde üretilmesi gereken bu içeriklerle,  google’ın gözüne girerken asıl müşterileri yani kullanıcıları yakalamak gerekiyor. Biz, yılların tecrübesine dayanarak değişen trendleri takip eden,  kullanıcı deneyimine yönelik %100 seo uyumlu makaleler yazıyoruz. Başlıkları, alt başlıkları, hatta onların da alt başlıklarını oluşturarak okunması kolay, kullanıcı deneyimini ön planda tutan içerikler hazırlıyoruz. Kalitesiz ve özgün olmayan içeriklerin siteye yarar yerine zarar verdiğini, trafik almayan sayfaların sitenin sıralamasını düşürdüğünü müşterilerimize hatırlatarak, mükemmel seo uyumlu içerikler ile müşterilerimizin arama sonuçlarında sıralamalarını yükseltiyoruz.

En orjinal ve kaliteli içerikleri biz üretiyoruz, çünkü;

%100 Özgün içerik yazıyoruz

Benzersiz üslubumuzu imla kurallarını dikkate alarak %100 özgün olan içeriklerimize yansıtıyoruz. Makaleleri amatör gösteren basit imla hatalarını asla affetmiyoruz.

Profesyonel İçerik Hizmetlerimiz 

 • Kurumsal İnternet Siteleri Web Sitesi İçeriği
 • Dergi İçerikleri
 • Basın Bülteni İçerikleri
 • Tanıtım Yazıları
 • Blog İçerikleri
 • Uzun Blog İçerikleri
 • Ürün Açıklaması İçerikleri
 • Kategori İçeriği
 • Sosyal Medya İçerikleri (Platformuna Özel Olarak Facebook için ayrı, Instagram için ayrı)
 • Liste İçerikleri
 • Meta Açıklaması İçerikleri
 • Seo İçerik Danışmanlığı
 • Editoryal Hizmetler (İçerik girişleri, planlaması, görsel düzenlemesi vs.)
 • Çeviri ve uyarlama içerikler

Tamamen kullanıcı odaklı içerikler üretiyoruz. Site ziyaretçilerinin reklam amaçlı olmayan, bilgi veren içerikleri okuduğunu biliyor, bir içerikten ne beklediğini ve bu içeriği okumak için ortalama ne kadar zaman ayırdığını raporlayabiliyoruz. Bu sonuçları baz alarak, bir kullanıcının herhangi bir içerikten bekleyebileceği tüm bilgileri onlara sunuyoruz.

Orijinal içerik konusunda çıtayı Everest’e çıkardık!

Özgün makale denince aklınıza gelen gereksiz uzun, sıkıcı içerikleri unutun. Az ve öz , ne kadar gerekliyse o kadar, abartılı anahtar kelime kullanmadan, kelime saymadan, başı sonu belli makaleler yazıyoruz.

Otoriter makaleler yazıyoruz!

Her sektörün kendine gore dinamikleri vardır. İçeriklerimizi; sektör dinamikleri, yaptığımız geniş çaplı araştırmalar ve rakip analizleri sonucuna göre hazırlıyoruz.

Tam kapsamlı anahtar kelime ve başlık seçimi çalışması yapıyoruz.

Seo uyumlu makale konusunun altın kuralı anahtar kelime çalışmasını derinlemesine yapıyoruz. Benzer ve birbiri yerine kullanılabilen kelimeleri tespit edip, kullanılabilecek tüm anahtar kelimeleri oluşturup içeriklerimize yerleştiriyoruz. Seo konusunda en verimli toolları hem analiz yapma hem de başlıkları, alt başlıkları ve anahtar kelimeleri oluşturmada kullanıyoruz.

Eskimiş, işe yaramayan, ezber seo tekniklerini geride bırakalı çok oldu, şimdi zaman user experience zamanı yani kullanıcı deneyimi!

Yaratıcı ve ilgi çekici başlıklar buluyoruz!

Yazıyı okutan başlıktır, bunu biliyor ve ona gore ilgi çekici, yaratıcı, konu ile ilgili ve içerisinde ilgili anahtar kelimeler bulunan doğru başlıkları seçiyoruz. Seo uyumlu alt başlıklar ile H2, H3 etiketlerini en verimli şekilde kullanıyoruz.

Bir makale yazmaktan daha fazlasını yapıyoruz

Seo uyumlu makalelerimizi en original cümlelerle, okuyucunun ihtiyacı olan tüm bilgileri vererek yazarken, seo önerileri, site içi linklendirme ve linklendirme önerileri de sunuyoruz. Sadece bizim oluşturduğumuz içerikler için değil tüm içerik stratejiniz konusunda size yardımcı olacak fikirler sunuyoruz.

Sosyal medya stratejisi oluşturup, içerikleri üretiyoruz

Yıllarca en büyük reklam ajanslarında çalışmış sosyal medya içerik ekibimiz ile markanızın sosyal mecralarda da başarılı olması için hem içerik hem de strateji üretiyoruz. Seo başarısı bütündür, sitenizin başarısında sosyal mecraların etkisi de çok önemlidir.

Çeviri ve adaptasyon içerik üretimi yapıyoruz

Müşterilerimiz için çeviri ve adaptasyon yaparak seo uyumlu içerikler üretiyoruz. Google aramalarında sizi yukarılara taşıyacak tüm anahtar kelimeleri, kelime gruplarını ve arama kelimelerinin varyasyonlarını bu içeriklere gerektiği şekilde yerleştiriyoruz.

Eğlenceli Testler ile Listeleme İçerikleri Hazırlıyoruz.

Ülkemizde son zamanlarda oldukça popüler hale gelen liste tarzı içeriklerde oldukça iddialıyız! En yaratıcı testleri, en eğlenceli liste içeriklerini aynı zamanda seo ya uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Hangi konularda içerik siparişi alıyoruz ?

Moda, güzellik, bakım, haber, sağlık, estetik, finans, yemek ve daha bir çok konuda profesonel ekibimiz tarafından konusuna uygun makaleler yazıyoruz.  Sektörün dinamiklerine hakim içeriklerimizi, makaleyi hazırladığımız markanın rakip araştırması sonuçları ile zenginleştiriyoruz.

İçerikler ne kadar sürede yazılıyor?

Hem hızlı hem pratiğiz!  Günlerce makale yazılmasını beklemeye son. Aldığımız içerik isteklerini en hızlı şekilde planlıyor, hangi gün hangi saatte paylaşacağımızı söylüyoruz. En hızlı şekilde seo uyumlu içeriklerimizi müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Editoryal Hizmetler Nelerdir?

İçerikleriniz hazırlandıktan sonra editörlerimiz tarafından redaksiyon yani imla kurallarına uygun olup olmadığı konusunda kontrolden geçiyor. Gerekli düzenlemeler yapılıp son haline getirildiğinde uygun platformlara giriş hazırlıkları yapılıyor.

İçerikler, uygun görsel çalışmalar ve düzenlemelerle belirlenen plan dahilinde sitelere, hesaplara, uygulamalara giriliyor.

Siteler için içerik üretiminde ücretlendirme nasıl yapılıyor?

Kelime başı maliyet hesaplaması yapmıyoruz. Her konunun kendine göre bir uzunluğu vardır, konusuna ve içeriğin genişliğine göre en uygun şekilde fiyatlandırma yapıyoruz.

Makale satın alma hizmetinde ödeme yöntemleri nelerdir?

İçerik üretimi ödemelerinizi banka havalesi veya EFT ile yapabilirsiniz.

Makeleleri beğenmezseniz ne yapıyoruz?

Makaleler,  alanında uzman yaratıcı yazarlarımız tarafından hazırlandığı için beğenmeme ihtimaliniz pek yok; ancak olursa beğenilmeyen noktaları konuşup yeniden oluşturma sürecine giriyoruz.

Güvenilir midir?

Siz sadece sitenizi ve konunuzu söyleyin, gerisini bize bırakın. Sektörün en eskilerinden olarak son derece güvenilir ekibimizle kullanıcılara yönelik başarılı içeriklerinizi biz oluşturalım..

Beğen & Paylaş :)
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 2 Kişi oy verdi Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...